Os 27833 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Příkosice | 16.35 | 2 | |||
Příkosice zastávka | 16.39 | 16.39 | |||
Mirošov město | 16.43 | 16.43 | |||
Mirošov | 16.45 | 16.51 | 3 | ||
Hrádek u Rokycan | 16.55 | 16.55 | |||
Nová Huť | 16.58 | 16.58 | |||
Kamenný Újezd u Rokycan | 17.00 | 17.00 | |||
Rokycany předměstí | 17.04 | 17.04 | |||
Rokycany | 17.07 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci