Os 27710 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zadní Třebaň | 14.32 | 1/1 | |||
Běleč | 14.38 | 14.38 | |||
Liteň | 14.41 | 14.44 | 2 | ||
Skuhrov pod Brdy | 14.49 | 14.49 | |||
Nesvačily | 14.52 | 14.52 | |||
Všeradice | 14.54 | 14.54 | |||
Vižina | 14.57 | 14.57 | |||
Osov | 15.01 | 15.01 | |||
Hostomice pod Brdy | 15.04 | 15.06 | 2 | ||
Radouš | 15.10 | 15.10 | |||
Neumětely | 15.12 | 15.12 | |||
Lochovice | 15.19 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci