Os 27705 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lochovice | 8.39 | 2 | |||
Neumětely | 8.44 | 8.44 | |||
Radouš | 8.46 | 8.46 | |||
Hostomice pod Brdy | 8.50 | 8.51 | 2 | ||
Osov | 8.55 | 8.55 | |||
Vižina | 8.59 | 8.59 | |||
Všeradice | 9.02 | 9.02 | |||
Nesvačily | 9.04 | 9.04 | |||
Skuhrov pod Brdy | 9.08 | 9.08 | |||
Liteň | 9.12 | 9.15 | 2 | ||
Běleč | 9.18 | 9.18 | |||
Zadní Třebaň | 9.23 | 1/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci