Os 27704 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zadní Třebaň | 7.32 | 1/1 | |||
Běleč | 7.37 | 7.37 | |||
Liteň | 7.41 | 7.44 | 2 | ||
Skuhrov pod Brdy | 7.48 | 7.48 | |||
Nesvačily | 7.51 | 7.51 | |||
Všeradice | 7.54 | 7.54 | |||
Vižina | 7.56 | 7.56 | |||
Osov | 8.00 | 8.00 | |||
Hostomice pod Brdy | 8.03 | 8.05 | 2 | ||
Radouš | 8.08 | 8.08 | |||
Neumětely | 8.10 | 8.10 | |||
Lochovice | 8.17 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster