Vlak Os 26805 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Moldava v Krušných horách | 15.24 | 2 | |||
Mikulov-Nové Město | 15.28 | 15.28 | |||
Mikulov v Krušných horách | 15.35 | 15.35 | |||
Dubí | 15.43 | 15.49 | 3 | ||
Střelná v Krušných horách | 15.56 | 15.56 | |||
Hrob | 15.59 | 15.59 | |||
Horní Háj | 16.02 | 16.02 | |||
Osek město | 16.05 | 16.08 | 3 | ||
Lom u Mostu zastávka | 16.14 | 16.14 | |||
Louka u Litvínova | 16.16 | 16.18 | 5 | ||
Litvínov město | 16.20 | 16.20 | |||
Most | 16.33 | 4 |
jede v a do 26.I., od 15.III. do 1.VI. a od 6.IX. a 23.XII. – 3.I., od 1.II. do 9.III. a od 7.VI. do 31.VIII. jede denně;
v a do 1.VI. a od 6.IX., od 7.VI. do 31.VIII. denně
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci