Os 2651 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Kamenice | 8.10 | 1 | |||
Veselé pod Rabštejnem | 8.14 | 8.14 | |||
Markvartice | 8.19 | 8.19 | |||
Dolní Habartice | 8.22 | 8.22 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 8.26 | 8.31 | 2 | ||
Malá Veleň | 8.34 | 8.34 | |||
Březiny u Děčína | 8.38 | 8.38 | |||
Děčín východ | 8.42 | 8.46 | 2 | ||
Děčín hlavní nádraží | 8.50 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia