Os 26435 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mělník | 19.53 | 1 | |||
Velký Borek | 19.56 | 19.56 | |||
Mělnická Vrutice | 19.59 | 19.59 | |||
Hleďsebe | 20.05 | 20.05 | |||
Lhotka u Mělníka zastávka | 20.07 | 20.07 | |||
Lhotka u Mělníka | 20.09 | 20.09 | |||
Nebužely | 20.16 | 20.16 | |||
Živonín | 20.19 | 20.19 | |||
Kanina | 20.23 | 20.23 | |||
Mšeno | 20.29 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci