Os 26401 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mělník | 7.07 | 1 | |||
Velký Borek | 7.10 | 7.10 | |||
Mělnická Vrutice | 7.13 | 7.13 | |||
Hleďsebe | 7.19 | 7.19 | |||
Lhotka u Mělníka zastávka | 7.21 | 7.21 | |||
Lhotka u Mělníka | 7.23 | 7.23 | |||
Nebužely | 7.30 | 7.30 | |||
Živonín | 7.33 | 7.33 | |||
Kanina | 7.37 | 7.37 | |||
Mšeno | 7.43 | 7.45 | 2 | ||
Skramouš | 7.49 | 7.49 | |||
Vrátno | 7.53 | 7.53 | |||
Trnová | 7.57 | 7.57 | |||
Sudoměř u Mladé Boleslavi | 8.01 | 8.01 | |||
Skalsko | 8.03 | 8.05 | 3 | ||
Katusice | 8.09 | 8.11 | 2 | ||
Líny | 8.15 | 8.15 | |||
Bukovno | 8.18 | 8.18 | |||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 8.31 | 7 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci