Os 2606 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 12.15 | 4 | |||
Děčín východ | 12.18 | 12.19 | 3 | ||
Březiny u Děčína | 12.22 | 12.22 | |||
Malá Veleň | 12.26 | 12.26 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 12.31 | 12.32 | 3 | ||
Dolní Habartice | 12.35 | 12.35 | |||
Markvartice | 12.39 | 12.39 | |||
Veselé pod Rabštejnem | 12.43 | 12.43 | |||
Česká Kamenice | 12.48 | 12.49 | 2 | ||
Horní Kamenice | 12.51 | 12.51 | |||
Mlýny | 12.58 | 12.59 | 3 | ||
Kytlice | 13.02 | 13.02 | |||
Jedlová | 13.10 | 13.14 | 4 | ||
Chřibská | 13.20 | 13.21 | 3 | ||
Rybniště | 13.26 | 13.26 | 4 | ||
Krásná Lípa město | 13.30 | 13.30 | |||
Krásná Lípa | 13.32 | 13.33 | 2 | ||
Rumburk | 13.39 | 13.42 | 2 | ||
Valdek | 13.48 | 13.48 | |||
Šluknov | 13.54 | 13.55 | 2 | ||
Šluknov zastávka | 13.58 | 13.58 | |||
Velký Šenov | 14.06 | 14.08 | 2 | ||
Lipová u Šluknova | 14.11 | 14.11 | |||
Mikulášovice dolní nádraží | 14.14 | 14.15 | 2 | ||
Horní Poustevna | 14.21 | 14.21 | |||
Dolní Poustevna | 14.24 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci