Os 2566 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov u Prahy | 22.53 | 2 | |||
Mrač | 22.59 | 22.59 | |||
Čerčany | 23.02 | 23.03 | 1 | ||
Pyšely | 23.05 | 23.05 | |||
Čtyřkoly | 23.07 | 23.08 | |||
Senohraby | 23.11 | 23.12 | 1 | ||
Mirošovice u Prahy | 23.14 | 23.14 | |||
Mnichovice | 23.17 | 23.18 | |||
Strančice | 23.21 | 23.22 | 2/3 | ||
Světice | 23.25 | 23.25 | |||
Říčany | 23.28 | 23.29 | 2 | ||
Praha-Kolovraty | 23.32 | 23.33 | |||
Praha-Uhříněves | 23.36 | 23.36 | 1/1 | ||
Praha-Horní Měcholupy | 23.38 | 23.39 | |||
Praha-Hostivař | 23.41 | 23.41 | 4 | ||
Praha-Strašnice zastávka | 23.46 | 23.46 | |||
Praha-Vršovice | 23.51 | 23.52 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 23.56 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök