Os 2520 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov u Prahy | 8.53 | 2 | |||
Mrač | 8.59 | 8.59 | |||
Čerčany | 9.02 | 9.03 | 1 | ||
Pyšely | 9.05 | 9.05 | |||
Čtyřkoly | 9.07 | 9.08 | |||
Senohraby | 9.11 | 9.12 | 1 | ||
Mirošovice u Prahy | 9.14 | 9.14 | |||
Mnichovice | 9.17 | 9.18 | |||
Strančice | 9.21 | 9.22 | 2/3 | ||
Světice | 9.25 | 9.25 | |||
Říčany | 9.28 | 9.29 | 2 | ||
Praha-Kolovraty | 9.32 | 9.33 | |||
Praha-Uhříněves | 9.36 | 9.36 | 1/1 | ||
Praha-Horní Měcholupy | 9.38 | 9.39 | |||
Praha-Hostivař | 9.41 | 9.41 | 4 | ||
Praha-Strašnice zastávka | 9.46 | 9.46 | |||
Praha-Vršovice | 9.51 | 9.52 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 9.56 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci