..: Trasa vlaku Os 24930 - JŘ 2014 :..
Os 24930
Řazení vlaku: 841  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Studenec   11.01 3
  Pozďatín  11.05 11.05 
  Kojatín  11.07 11.07 
  Budišov u Třebíče  11.11 11.14 2
  Rudíkov  11.21 11.23 2
  Vlčatín  11.24 11.24 
  Oslavička  11.27 11.27 
  Oslavice  11.32 11.32 
  Velké Meziříčí zastávka  11.36 11.37 
  Velké Meziříčí  11.39  1/3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - správcovia