..: Trasa vlaku Os 24928 - JŘ 2014 :..
Os 24928
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Studenec   9.01 3
  Pozďatín  9.05 9.05 
  Kojatín  9.07 9.07 
  Budišov u Třebíče  9.11 9.14 2
  Rudíkov  9.21 9.23 2
  Vlčatín  9.24 9.24 
  Oslavička  9.27 9.27 
  Oslavice  9.32 9.32 
  Velké Meziříčí zastávka  9.36 9.37 
  Velké Meziříčí  9.39  1/3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster