Os 24803 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Okříšky | 6.10 | 2/1 | |||
Hvězdoňovice | 6.14 | 6.14 | |||
Stařeč | 6.20 | 6.20 | 2 | ||
Kojetice na Moravě | 6.27 | 6.27 | 3 | ||
Šebkovice | 6.31 | 6.31 | |||
Jaroměřice nad Rokytnou | 6.35 | 6.36 | 4 | ||
Bohušice | 6.39 | 6.39 | |||
Moravské Budějovice | 6.45 | 6.48 | 4 | ||
Vesce | 6.54 | 6.54 | |||
Blížkovice | 6.57 | 6.57 | |||
Grešlové Mýto | 7.00 | 7.01 | 3 | ||
Šumná | 7.08 | 7.10 | 3 | ||
Olbramkostel | 7.16 | 7.17 | 3 | ||
Citonice | 7.21 | 7.22 | |||
Znojmo | 7.30 | vlevo/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci