Os 24721 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dzbel | 17.05 | 3 | |||
Jesenec | 17.07 | 17.07 | |||
Konice | 17.11 | 17.11 | |||
Křemenec | 17.15 | 17.15 | |||
Čunín | 17.17 | 17.17 | |||
Stražisko | 17.22 | 17.22 | |||
Ptení | 17.26 | 17.29 | 1./2 | ||
Zdětín u Prostějova | 17.33 | 17.33 | |||
Lutotín | 17.38 | 17.38 | |||
Kostelec na Hané | 17.42 | 17.43 | 2 | ||
Prostějov místní nádraží | 17.49 | 17.50 | 2 | ||
Prostějov hlavní nádraží | 17.53 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy