Os 2165 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 16.08 | IV | |||
Nové Hodějovice | 16.11 | 16.11 | |||
Nová Ves u Českých Budějovic | 16.16 | 16.17 | 2 | ||
Trocnov | 16.23 | 16.23 | |||
Radostice u Trocnova | 16.25 | 16.25 | |||
Borovany | 16.27 | 16.29 | 1/2 | ||
Hluboká u Borovan | 16.32 | 16.32 | |||
Jílovice | 16.35 | 16.36 | 1/1 | ||
Petříkov | 16.40 | 16.40 | |||
Nové Hrady | 16.44 | 16.45 | 1/3 | ||
Vyšné | 16.49 | 16.49 | |||
České Velenice | 16.56 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci