Vlak Os 20019 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letohrad | 10.20 | 3 | |||
Verměřovice | 10.28 | 10.31 | |||
Jablonné nad Orlicí | 10.38 | 10.41 | |||
Mladkov | 10.55 | 10.58 | |||
Lichkov | 11.03 | 11.07 | 2/3 | ||
Dolní Lipka | 11.15 | 3 |
jede 29.XI.;
historický parní vlak, globální cena
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy