Os 20005 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Orlicí | 6.25 | letohradské/1 | |||
Dolní Libchavy | 6.29 | 6.29 | |||
Černovír | 6.33 | 6.33 | |||
Lanšperk | 6.35 | 6.36 | 2 | ||
Hnátnice | 6.38 | 6.38 | |||
Dolní Dobrouč | 6.41 | 6.41 | |||
Letohrad | 6.46 | 6.50 | 4 | ||
Verměřovice | 6.56 | 6.56 | |||
Jablonné nad Orlicí | 7.00 | 7.02 | 1/2 | ||
Jamné nad Orlicí | 7.05 | 7.05 | |||
Těchonín | 7.10 | 7.10 | |||
Mladkov | 7.15 | 7.15 | |||
Lichkov | 7.18 | 7.19 | 2/2 | ||
Dolní Lipka | 7.24 | 7.27 | 3 | ||
Prostřední Lipka | 7.32 | 7.32 | |||
Červený Potok | 7.36 | 7.36 | |||
Podlesí | 7.45 | 7.45 | |||
Vlaské | 7.51 | 7.51 | |||
Hanušovice | 7.56 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia