..: Trasa vlaku Os 20005 - JŘ 2014 :..
Os 20005
Řazení vlaku: 841  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Ústí nad Orlicí   6.25 letohradské/1
  Dolní Libchavy  6.29 6.29 
  Černovír  6.33 6.33 
  Lanšperk  6.35 6.36 2
  Hnátnice  6.38 6.38 
  Dolní Dobrouč  6.41 6.41 
  Letohrad  6.46 6.50 4
  Verměřovice  6.56 6.56 
  Jablonné nad Orlicí  7.00 7.02 1/2
  Jamné nad Orlicí  7.05 7.05 
  Těchonín  7.10 7.10 
  Mladkov  7.15 7.15 
  Lichkov  7.18 7.19 2/2
  Dolní Lipka  7.24 7.27 3
  Prostřední Lipka  7.32 7.32 
  Červený Potok  7.36 7.36 
  Podlesí  7.45 7.45 
  Vlaské  7.51 7.51 
  Hanušovice  7.56  5



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster