Sp 1972 „Peklák“ | |
Řazení vlaku: 363_najbrt + Bdmtee275 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 13.45 | II | |||
Adamov | 13.59 | 14.00 | 3 | ||
Blansko | 14.06 | 14.08 | 1/2 | ||
Blansko město | 14.10 | 14.12 | |||
Skalice nad Svitavou | 14.21 | 14.23 | 2 | ||
Letovice | 14.29 | 14.31 | 3 | ||
Rozhraní | 14.36 | 14.36 | |||
Moravská Chrastová | 14.39 | 14.39 | |||
Březová nad Svitavou | 14.41 | 14.42 | 2 | ||
Březová nad Svitavou-Dlouhá | 14.44 | 14.45 | |||
Hradec nad Svitavou | 14.50 | 14.51 | |||
Svitavy-Lány | 14.54 | 14.54 | |||
Svitavy | 14.57 | 15.00 | 3 | ||
Opatov | 15.04 | 15.05 | 3 | ||
Česká Třebová | 15.12 | 15.24 | 3 | ||
Dlouhá Třebová | 15.29 | 15.29 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí město | 15.33 | 15.33 | |||
Ústí nad Orlicí | 15.36 | 15.37 | letohradské/2 | ||
Brandýs nad Orlicí | 15.46 | 15.46 | |||
Choceň | 15.52 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök