..: Trasa vlaku Sp 1954 - JŘ 2014 :..
Sp 1954
Řazení vlaku: 854 + Bdtn757 + ABfbrdtn795  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Letohrad   13.33 3
  Lukavice v Čechách  13.37 13.37 
  Žamberk  13.42 13.43 3
  Bohousová  13.49 13.50 
  Litice nad Orlicí  13.53 13.53 2
  Sopotnice  13.57 13.57 
  Potštejn  14.01 14.01 3
  Záměl  14.04 14.05 
  Doudleby nad Orlicí  14.09 14.10 5
  Kostelec nad Orlicí město  14.14 14.15 
  Častolovice  14.18 14.19 3
  Čestice  14.21 14.22 
  Týniště nad Orlicí  14.28 14.32 5
  Třebechovice pod Orebem  14.39 14.40 3
  Hradec Králové-Slezské Předměstí  14.48 14.49 2
  Hradec Králové hlavní nádraží  14.54  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Felelősök