..: Trasa vlaku Sp 1953 - JŘ 2014 :..
Sp 1953
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + Bdtn757 + 854 + 814  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Hradec Králové hlavní nádraží   11.05 2
  Hradec Králové-Slezské Předměstí  11.10 11.11 2
  Třebechovice pod Orebem  11.18 11.20 3
  Týniště nad Orlicí  11.28 11.31 5
  Čestice  11.37 11.37 
  Častolovice  11.40 11.41 3
  Kostelec nad Orlicí město  11.44 11.45 
  Doudleby nad Orlicí  11.50 11.51 5
  Záměl  11.54 11.55 
  Potštejn  11.58 12.04 2
  Sopotnice  12.08 12.08 
  Litice nad Orlicí  12.12 12.13 2
  Bohousová  12.16 12.16 
  Žamberk  12.23 12.24 3
  Lukavice v Čechách  12.28 12.29 
  Letohrad  12.33  3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - správci