Vlak Os 19103 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov u Prahy | 6.13 | 2 | |||
Myslíč | 6.18 | 6.18 | |||
Struhařov | 6.21 | 6.21 | |||
Dobříčkov | 6.25 | 6.25 | |||
Postupice | 6.29 | 6.34 | 2 | ||
Městečko u Benešova | 6.37 | 6.37 | |||
Lhota Veselka | 6.40 | 6.40 | |||
Domašín | 6.44 | 6.44 | |||
Znosim | 6.51 | 6.51 | |||
Vlašim | 6.55 | 6.56 | 2 | ||
Vlašim zastávka | 6.58 | 6.58 | |||
Bolina | 7.04 | 7.04 | |||
Zdislavice | 7.07 | 7.07 | |||
Trhový Štěpánov | 7.14 | 2 |
jede v ;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia