..: Trasa vlaku Os 19066 - JŘ 2014 :..
Os 19066
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   19.04 2
  Stará Huť  19.07 19.07 
  Mokrovraty  19.12 19.12 
  Malá Hraštice  19.18 19.18 
  Nová Ves pod Pleší  19.23 19.23 
  Mníšek pod Brdy  19.29 19.30 3
  Rymaně  19.32 19.32 
  Čisovice  19.38 19.38 3
  Bojanovice  19.42 19.42 
  Bojov  19.45 19.45 
  Měchenice  19.56 19.56 
  Skochovice  19.58 19.58 
  Vrané nad Vltavou  20.01 20.02 2
  Dolní Břežany-Jarov  20.05 20.05 
  Praha-Zbraslav  20.08 20.08 
  Praha-Komořany  20.12 20.12 
  Praha-Modřany zastávka  20.14 20.14 
  Praha-Braník  20.18 20.18 3
  Praha-Krč  20.22 20.22 2/2
  Praha-Vršovice  20.30 20.31 2
  Praha hlavní nádraží  20.35  4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - administratorzy