..: Trasa vlaku Os 19064 - JŘ 2014 :..
Os 19064
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   17.34 2
  Stará Huť  17.37 17.37 
  Mokrovraty  17.42 17.42 
  Malá Hraštice  17.48 17.48 
  Nová Ves pod Pleší  17.53 17.53 
  Mníšek pod Brdy  17.59 18.00 3
  Rymaně  18.02 18.02 
  Čisovice  18.08 18.08 3
  Bojanovice  18.12 18.12 
  Bojov  18.15 18.15 
  Klínec  18.19 18.19 
  Měchenice  18.26 18.26 
  Skochovice  18.28 18.28 
  Vrané nad Vltavou  18.31 18.32 2
  Dolní Břežany-Jarov  18.35 18.35 
  Praha-Zbraslav  18.38 18.38 
  Praha-Komořany  18.42 18.42 
  Praha-Modřany zastávka  18.44 18.44 
  Praha-Braník  18.48 18.48 3
  Praha-Krč  18.52 18.52 2/2
  Praha-Vršovice  19.00 19.01 2
  Praha hlavní nádraží  19.05  5



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - správcovia