..: Trasa vlaku Os 19062 - JŘ 2014 :..
Os 19062
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   16.34 2
  Stará Huť  16.37 16.37 
  Mokrovraty  16.42 16.42 
  Malá Hraštice  16.48 16.48 
  Nová Ves pod Pleší  16.53 16.53 
  Mníšek pod Brdy  16.59 17.00 3
  Rymaně  17.02 17.02 
  Čisovice  17.08 17.08 3
  Bojanovice  17.12 17.12 
  Bojov  17.15 17.15 
  Klínec  17.19 17.19 
  Měchenice  17.26 17.26 
  Skochovice  17.28 17.28 
  Vrané nad Vltavou  17.31 17.32 2
  Dolní Břežany-Jarov  17.35 17.35 
  Praha-Zbraslav  17.38 17.38 
  Praha-Komořany  17.42 17.42 
  Praha-Modřany zastávka  17.44 17.44 
  Praha-Braník  17.48 17.48 3
  Praha-Krč  17.52 17.52 2/2
  Praha-Vršovice  18.00 18.01 2
  Praha hlavní nádraží  18.05  5



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - správcovia