..: Trasa vlaku Os 19061 - JŘ 2014 :..
Os 19061
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   16.55 5
  Praha-Vršovice  16.59 17.00 3
  Praha-Krč  17.06 17.07 2/2
  Praha-Braník  17.11 17.11 3
  Praha-Modřany zastávka  17.14 17.14 
  Praha-Komořany  17.17 17.17 
  Praha-Zbraslav  17.20 17.20 
  Dolní Břežany-Jarov  17.24 17.24 
  Vrané nad Vltavou  17.27 17.32 2
  Skochovice  17.35 17.35 
  Měchenice  17.38 17.38 
  Klínec  17.44 17.44 
  Bojov  17.48 17.48 
  Bojanovice  17.51 17.51 
  Čisovice  17.55 18.11 2
  Rymaně  18.16 18.16 
  Mníšek pod Brdy  18.19 18.20 3
  Nová Ves pod Pleší  18.25 18.25 
  Malá Hraštice  18.30 18.30 
  Mokrovraty  18.35 18.35 
  Stará Huť  18.40 18.40 
  Dobříš  18.43  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Felelősök