..: Trasa vlaku Os 19060 - JŘ 2014 :..
Os 19060
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   15.04 2
  Stará Huť  15.07 15.07 
  Mokrovraty  15.12 15.12 
  Malá Hraštice  15.18 15.18 
  Nová Ves pod Pleší  15.23 15.23 
  Mníšek pod Brdy  15.29 15.30 3
  Rymaně  15.32 15.32 
  Čisovice  15.38 15.38 3
  Bojanovice  15.42 15.42 
  Bojov  15.45 15.45 
  Klínec  15.49 15.49 
  Měchenice  15.56 15.56 
  Skochovice  15.58 15.58 
  Vrané nad Vltavou  16.01 16.02 2
  Dolní Břežany-Jarov  16.05 16.05 
  Praha-Zbraslav  16.08 16.08 
  Praha-Komořany  16.12 16.12 
  Praha-Modřany zastávka  16.14 16.14 
  Praha-Braník  16.18 16.18 3
  Praha-Krč  16.22 16.22 2/2
  Praha-Vršovice  16.30 16.31 2
  Praha hlavní nádraží  16.35  5



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Felelősök