..: Trasa vlaku Os 19055 - JŘ 2014 :..
Os 19055
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   10.25 5
  Praha-Vršovice  10.29 10.30 3
  Praha-Krč  10.36 10.37 2/2
  Praha-Braník  10.41 10.41 3
  Praha-Modřany zastávka  10.44 10.44 
  Praha-Komořany  10.47 10.47 
  Praha-Zbraslav  10.50 10.50 
  Dolní Břežany-Jarov  10.54 10.54 
  Vrané nad Vltavou  10.57 11.02 2
  Skochovice  11.05 11.05 
  Měchenice  11.08 11.08 
  Klínec  11.14 11.14 
  Bojov  11.18 11.18 
  Bojanovice  11.21 11.21 
  Čisovice  11.25 11.26 2
  Rymaně  11.31 11.31 
  Mníšek pod Brdy  11.34 11.35 3
  Nová Ves pod Pleší  11.40 11.40 
  Malá Hraštice  11.45 11.45 
  Mokrovraty  11.50 11.50 
  Stará Huť  11.55 11.55 
  Dobříš  11.58  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster