..: Trasa vlaku Os 19054 - JŘ 2014 :..
Os 19054
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   7.04 2
  Stará Huť  7.07 7.07 
  Mokrovraty  7.12 7.12 
  Malá Hraštice  7.18 7.18 
  Nová Ves pod Pleší  7.23 7.23 
  Mníšek pod Brdy  7.29 7.30 3
  Rymaně  7.32 7.32 
  Čisovice  7.38 7.38 3
  Bojanovice  7.42 7.42 
  Bojov  7.45 7.45 
  Klínec  7.49 7.49 
  Měchenice  7.56 7.56 
  Skochovice  7.58 7.58 
  Vrané nad Vltavou  8.01 8.02 2
  Dolní Břežany-Jarov  8.05 8.05 
  Praha-Zbraslav  8.08 8.08 
  Praha-Komořany  8.12 8.12 
  Praha-Modřany zastávka  8.14 8.14 
  Praha-Braník  8.18 8.18 3
  Praha-Krč  8.22 8.22 2/2
  Praha-Vršovice  8.30 8.31 2
  Praha hlavní nádraží  8.35  5



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - administratorzy