..: Trasa vlaku Os 19053 - JŘ 2014 :..
Os 19053
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   8.55 5
  Praha-Vršovice  8.59 9.00 3
  Praha-Krč  9.06 9.07 2/2
  Praha-Braník  9.11 9.11 3
  Praha-Modřany zastávka  9.14 9.14 
  Praha-Komořany  9.17 9.17 
  Praha-Zbraslav  9.20 9.20 
  Dolní Břežany-Jarov  9.24 9.24 
  Vrané nad Vltavou  9.27 9.32 2
  Skochovice  9.35 9.35 
  Měchenice  9.38 9.38 
  Klínec  9.44 9.44 
  Bojov  9.48 9.48 
  Bojanovice  9.51 9.51 
  Čisovice  9.55 9.56 2
  Rymaně  10.01 10.01 
  Mníšek pod Brdy  10.04 10.05 3
  Nová Ves pod Pleší  10.10 10.10 
  Malá Hraštice  10.15 10.15 
  Mokrovraty  10.20 10.20 
  Stará Huť  10.25 10.25 
  Dobříš  10.28  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - administratorzy