..: Trasa vlaku Os 19051 - JŘ 2014 :..
Os 19051
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   7.25 5
  Praha-Vršovice  7.29 7.30 3
  Praha-Krč  7.36 7.37 2/2
  Praha-Braník  7.41 7.41 3
  Praha-Modřany zastávka  7.44 7.44 
  Praha-Komořany  7.47 7.47 
  Praha-Zbraslav  7.50 7.50 
  Dolní Břežany-Jarov  7.54 7.54 
  Vrané nad Vltavou  7.57 8.02 2
  Skochovice  8.05 8.05 
  Měchenice  8.08 8.08 
  Klínec  8.14 8.14 
  Bojov  8.18 8.18 
  Bojanovice  8.21 8.21 
  Čisovice  8.25 8.26 2
  Rymaně  8.31 8.31 
  Mníšek pod Brdy  8.34 8.35 3
  Nová Ves pod Pleší  8.40 8.40 
  Malá Hraštice  8.45 8.45 
  Mokrovraty  8.50 8.50 
  Stará Huť  8.55 8.55 
  Dobříš  8.58  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - správci