Os 19021 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 19.55 | 4 | |||
Praha-Vršovice | 19.59 | 20.00 | 3 | ||
Praha-Krč | 20.06 | 20.07 | 2/2 | ||
Praha-Braník | 20.11 | 20.11 | 3 | ||
Praha-Modřany zastávka | 20.14 | 20.14 | |||
Praha-Komořany | 20.17 | 20.17 | |||
Praha-Zbraslav | 20.20 | 20.20 | |||
Dolní Břežany-Jarov | 20.24 | 20.24 | |||
Vrané nad Vltavou | 20.27 | 20.28 | 2 | ||
Skochovice | 20.31 | 20.31 | |||
Měchenice | 20.34 | 20.34 | |||
Bojov | 20.44 | 20.44 | |||
Bojanovice | 20.47 | 20.47 | |||
Čisovice | 20.51 | 20.52 | 2 | ||
Rymaně | 20.57 | 20.57 | |||
Mníšek pod Brdy | 21.00 | 21.01 | 3 | ||
Nová Ves pod Pleší | 21.06 | 21.06 | |||
Malá Hraštice | 21.11 | 21.11 | |||
Mokrovraty | 21.16 | 21.16 | |||
Stará Huť | 21.21 | 21.21 | |||
Dobříš | 21.24 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster