Os 19020 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dobříš | 21.29 | 2 | |||
Stará Huť | 21.32 | 21.32 | |||
Mokrovraty | 21.37 | 21.37 | |||
Malá Hraštice | 21.43 | 21.43 | |||
Nová Ves pod Pleší | 21.48 | 21.48 | |||
Mníšek pod Brdy | 21.54 | 21.55 | 3 | ||
Rymaně | 21.57 | 21.57 | |||
Čisovice | 22.03 | 22.03 | 3 | ||
Bojanovice | 22.07 | 22.07 | |||
Bojov | 22.10 | 22.10 | |||
Měchenice | 22.21 | 22.21 | |||
Skochovice | 22.23 | 22.23 | |||
Vrané nad Vltavou | 22.26 | 22.30 | 2 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 22.33 | 22.33 | |||
Praha-Zbraslav | 22.37 | 22.37 | |||
Praha-Komořany | 22.41 | 22.41 | |||
Praha-Modřany zastávka | 22.44 | 22.44 | |||
Praha-Braník | 22.48 | 22.48 | 3 | ||
Praha-Krč | 22.52 | 22.52 | 2/2 | ||
Praha-Vršovice | 23.00 | 23.01 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 23.05 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci