..: Trasa vlaku Os 19020 - JŘ 2014 :..
Os 19020
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   21.29 2
  Stará Huť  21.32 21.32 
  Mokrovraty  21.37 21.37 
  Malá Hraštice  21.43 21.43 
  Nová Ves pod Pleší  21.48 21.48 
  Mníšek pod Brdy  21.54 21.55 3
  Rymaně  21.57 21.57 
  Čisovice  22.03 22.03 3
  Bojanovice  22.07 22.07 
  Bojov  22.10 22.10 
  Měchenice  22.21 22.21 
  Skochovice  22.23 22.23 
  Vrané nad Vltavou  22.26 22.30 2
  Dolní Břežany-Jarov  22.33 22.33 
  Praha-Zbraslav  22.37 22.37 
  Praha-Komořany  22.41 22.41 
  Praha-Modřany zastávka  22.44 22.44 
  Praha-Braník  22.48 22.48 3
  Praha-Krč  22.52 22.52 2/2
  Praha-Vršovice  23.00 23.01 2
  Praha hlavní nádraží  23.05  5



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster