..: Trasa vlaku Os 19017 - JŘ 2014 :..
Os 19017
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   17.25 4
  Praha-Vršovice  17.29 17.30 3
  Praha-Krč  17.36 17.37 2/2
  Praha-Braník  17.41 17.41 3
  Praha-Modřany zastávka  17.44 17.44 
  Praha-Komořany  17.47 17.47 
  Praha-Zbraslav  17.50 17.50 
  Dolní Břežany-Jarov  17.54 17.54 
  Vrané nad Vltavou  17.57 17.58 2
  Skochovice  18.01 18.01 
  Měchenice  18.04 18.04 
  Klínec  18.10 18.10 
  Bojov  18.14 18.14 
  Bojanovice  18.17 18.17 
  Čisovice  18.21 18.22 2
  Rymaně  18.27 18.27 
  Mníšek pod Brdy  18.30 18.31 3
  Nová Ves pod Pleší  18.36 18.36 
  Malá Hraštice  18.41 18.41 
  Mokrovraty  18.46 18.46 
  Stará Huť  18.51 18.51 
  Dobříš  18.54  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster