..: Trasa vlaku Os 19016 - JŘ 2014 :..
Os 19016
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Mokrovraty   17.53 
  Malá Hraštice  17.59 17.59 
  Nová Ves pod Pleší  18.04 18.04 
  Mníšek pod Brdy  18.10 18.11 3
  Rymaně  18.13 18.13 
  Čisovice  18.19 18.33 3
  Bojanovice  18.37 18.37 
  Bojov  18.40 18.40 
  Klínec  18.44 18.44 
  Měchenice  18.51 18.51 
  Skochovice  18.53 18.53 
  Vrané nad Vltavou  18.56 19.00 2
  Dolní Břežany-Jarov  19.03 19.03 
  Praha-Zbraslav  19.07 19.07 
  Praha-Komořany  19.11 19.11 
  Praha-Modřany zastávka  19.14 19.14 
  Praha-Braník  19.18 19.18 3
  Praha-Krč  19.22 19.22 2/2
  Praha-Vršovice  19.30 19.31 2
  Praha hlavní nádraží  19.35  4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Felelősök