..: Trasa vlaku Os 19012 - JŘ 2014 :..
Os 19012
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   15.15 2
  Stará Huť  15.18 15.18 
  Mokrovraty  15.23 15.23 
  Malá Hraštice  15.29 15.29 
  Nová Ves pod Pleší  15.34 15.34 
  Mníšek pod Brdy  15.40 15.41 3
  Rymaně  15.43 15.43 
  Čisovice  15.49 16.03 3
  Bojanovice  16.07 16.07 
  Bojov  16.10 16.10 
  Klínec  16.14 16.14 
  Měchenice  16.21 16.21 
  Skochovice  16.23 16.23 
  Vrané nad Vltavou  16.26 16.30 2
  Dolní Břežany-Jarov  16.33 16.33 
  Praha-Zbraslav  16.37 16.37 
  Praha-Komořany  16.41 16.41 
  Praha-Modřany zastávka  16.44 16.44 
  Praha-Braník  16.48 16.48 3
  Praha-Krč  16.52 16.52 2/2
  Praha-Vršovice  17.00 17.01 2
  Praha hlavní nádraží  17.05  4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster