..: Trasa vlaku Os 19010 - JŘ 2014 :..
Os 19010
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   12.59 2
  Stará Huť  13.02 13.02 
  Mokrovraty  13.07 13.07 
  Malá Hraštice  13.13 13.13 
  Nová Ves pod Pleší  13.18 13.18 
  Mníšek pod Brdy  13.24 13.25 3
  Rymaně  13.27 13.27 
  Čisovice  13.33 13.33 3
  Bojanovice  13.37 13.37 
  Bojov  13.40 13.40 
  Klínec  13.44 13.44 
  Měchenice  13.51 13.51 
  Skochovice  13.53 13.53 
  Vrané nad Vltavou  13.56 14.00 2
  Dolní Břežany-Jarov  14.03 14.03 
  Praha-Zbraslav  14.07 14.07 
  Praha-Komořany  14.11 14.11 
  Praha-Modřany zastávka  14.14 14.14 
  Praha-Braník  14.18 14.18 3
  Praha-Krč  14.22 14.22 2/2
  Praha-Vršovice  14.30 14.31 2
  Praha hlavní nádraží  14.35  4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Felelősök