..: Trasa vlaku Os 19009 - JŘ 2014 :..
Os 19009
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   9.55 5
  Praha-Vršovice  9.59 10.00 3
  Praha-Krč  10.06 10.07 2/2
  Praha-Braník  10.11 10.11 3
  Praha-Modřany zastávka  10.14 10.14 
  Praha-Komořany  10.17 10.17 
  Praha-Zbraslav  10.20 10.20 
  Dolní Břežany-Jarov  10.24 10.24 
  Vrané nad Vltavou  10.27 10.32 2
  Skochovice  10.35 10.35 
  Měchenice  10.38 10.38 
  Klínec  10.44 10.44 
  Bojov  10.48 10.48 
  Bojanovice  10.51 10.51 
  Čisovice  10.55 10.56 2
  Rymaně  11.01 11.01 
  Mníšek pod Brdy  11.04 11.05 3
  Nová Ves pod Pleší  11.10 11.10 
  Malá Hraštice  11.15 11.15 
  Mokrovraty  11.20 11.20 
  Stará Huť  11.25 11.25 
  Dobříš  11.28  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - správcovia