..: Trasa vlaku Os 19008 - JŘ 2014 :..
Os 19008
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   9.34 2
  Stará Huť  9.37 9.37 
  Mokrovraty  9.42 9.42 
  Malá Hraštice  9.48 9.48 
  Nová Ves pod Pleší  9.53 9.53 
  Mníšek pod Brdy  9.59 10.00 3
  Rymaně  10.02 10.02 
  Čisovice  10.08 10.08 3
  Bojanovice  10.12 10.12 
  Bojov  10.15 10.15 
  Klínec  10.19 10.19 
  Měchenice  10.26 10.26 
  Skochovice  10.28 10.28 
  Vrané nad Vltavou  10.31 10.32 2
  Dolní Břežany-Jarov  10.35 10.35 
  Praha-Zbraslav  10.38 10.38 
  Praha-Komořany  10.42 10.42 
  Praha-Modřany zastávka  10.44 10.44 
  Praha-Braník  10.48 10.48 3
  Praha-Krč  10.52 10.52 2/2
  Praha-Vršovice  11.00 11.01 2
  Praha hlavní nádraží  11.05  4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - správcovia