..: Trasa vlaku Os 19007 - JŘ 2014 :..
Os 19007
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   7.55 5
  Praha-Vršovice  7.59 8.00 3
  Praha-Krč  8.06 8.07 2/2
  Praha-Braník  8.11 8.11 3
  Praha-Modřany zastávka  8.14 8.14 
  Praha-Komořany  8.17 8.17 
  Praha-Zbraslav  8.20 8.20 
  Dolní Břežany-Jarov  8.24 8.24 
  Vrané nad Vltavou  8.27 8.32 2
  Skochovice  8.35 8.35 
  Měchenice  8.38 8.38 
  Klínec  8.44 8.44 
  Bojov  8.48 8.48 
  Bojanovice  8.51 8.51 
  Čisovice  8.55 8.56 2
  Rymaně  9.01 9.01 
  Mníšek pod Brdy  9.04 9.05 3
  Nová Ves pod Pleší  9.10 9.10 
  Malá Hraštice  9.15 9.15 
  Mokrovraty  9.20 9.20 
  Stará Huť  9.25 9.25 
  Dobříš  9.28  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - administratorzy