..: Trasa vlaku Os 19006 - JŘ 2014 :..
Os 19006
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   7.34 2
  Stará Huť  7.37 7.37 
  Mokrovraty  7.42 7.42 
  Malá Hraštice  7.48 7.48 
  Nová Ves pod Pleší  7.53 7.53 
  Mníšek pod Brdy  7.59 8.00 3
  Rymaně  8.02 8.02 
  Čisovice  8.08 8.08 3
  Bojanovice  8.12 8.12 
  Bojov  8.15 8.15 
  Klínec  8.19 8.19 
  Měchenice  8.26 8.26 
  Skochovice  8.28 8.28 
  Vrané nad Vltavou  8.31 8.32 2
  Dolní Břežany-Jarov  8.35 8.35 
  Praha-Zbraslav  8.38 8.38 
  Praha-Komořany  8.42 8.42 
  Praha-Modřany zastávka  8.44 8.44 
  Praha-Braník  8.48 8.48 3
  Praha-Krč  8.52 8.52 2/2
  Praha-Vršovice  9.00 9.01 2
  Praha hlavní nádraží  9.05  4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - správcovia