..: Trasa vlaku Os 19001 - JŘ 2014 :..
Os 19001
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   0.16 5
  Praha-Vršovice  0.20 0.20 3
  Praha-Krč  0.27 0.27 2/2
  Praha-Braník  0.31 0.32 3
  Praha-Modřany zastávka  0.35 0.35 
  Praha-Komořany  0.37 0.37 
  Praha-Zbraslav  0.40 0.40 
  Dolní Břežany-Jarov  0.44 0.44 
  Vrané nad Vltavou  0.47 0.48 2
  Skochovice  0.51 0.51 
  Měchenice  0.53 0.53 
  Bojov  1.02 1.02 
  Bojanovice  1.05 1.05 
  Čisovice  1.08 1.09 2
  Rymaně  1.14 1.14 
  Mníšek pod Brdy  1.16 1.17 3
  Nová Ves pod Pleší  1.22 1.22 
  Malá Hraštice  1.27 1.27 
  Mokrovraty  1.32 1.32 
  Stará Huť  1.37 1.37 
  Dobříš  1.40  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - administratorzy