Sp 1886 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 15.17 | IV./7 | |||
Praha-Dejvice | 15.26 | 15.27 | 3 | ||
Praha-Veleslavín | 15.34 | 15.38 | 1 | ||
Praha-Ruzyně | 15.43 | 15.43 | 3 | ||
Hostivice | 15.48 | 15.53 | 5 | ||
Jeneč | 15.57 | 15.58 | 2 | ||
Kladno | 16.08 | 16.15 | 3 | ||
Kladno město | 16.18 | 16.18 | |||
Kladno-Ostrovec | 16.20 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci