Sp 1872 | |
Řazení vlaku: 854 + 2xBdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 14.38 | 3 | |||
Čermná nad Orlicí | 14.47 | 14.48 | 2 | ||
Borohrádek | 14.52 | 14.53 | |||
Týniště nad Orlicí | 15.00 | 15.02 | 2 | ||
Bolehošť | 15.09 | 15.09 | 4 | ||
Opočno pod Orlickými horami | 15.16 | 15.17 | 2 | ||
Nové Město nad Metují | 15.24 | 15.25 | 1 | ||
Václavice | 15.31 | 15.33 | 2 | ||
Náchod zastávka | 15.37 | 15.37 | |||
Náchod | 15.40 | 15.41 | 2/2 | ||
Náchod-Běloves | 15.44 | 15.44 | |||
Velké Poříčí | 15.48 | 15.48 | |||
Hronov | 15.50 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci