Vlak Os 18408 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horní Cerekev | 13.12 | 2 | |||
Hříběcí | 13.15 | 13.15 | |||
Nová Buková | 13.20 | 13.20 | |||
Dobrá Voda u Pelhřimova | 13.23 | 13.23 | 1 | ||
Zajíčkov | 13.27 | 13.27 | |||
Rynárec | 13.31 | 13.31 | |||
Pelhřimov | 13.35 | 13.38 | 2 | ||
Vlásenice | 13.46 | 13.46 | |||
Nová Cerekev | 13.50 | 13.50 | 2 | ||
Leskovice | 13.54 | 13.54 | |||
Pacov | 14.01 | 14.03 | 3 | ||
Šimpach | 14.08 | 14.08 | |||
Obrataň | 14.11 | 14.12 | 2 | ||
Pořín | 14.19 | 14.19 | |||
Chýnov | 14.24 | 14.30 | 2 | ||
Dobronice u Chýnova | 14.33 | 14.33 | |||
Smyslov | 14.36 | 14.36 | |||
Tábor | 14.43 | 3/4 |
jede v
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster