Sp 1809 | |
Řazení vlaku: 854 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 12.42 | 5 | |||
Kolín-Zálabí | 12.44 | 12.45 | |||
Velký Osek | 12.51 | 12.52 | 4 | ||
Sány | 13.00 | 13.01 | |||
Dobšice nad Cidlinou | 13.03 | 13.04 | |||
Převýšov | 13.14 | 13.15 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 13.20 | 13.33 | |||
Nový Bydžov | 13.41 | 13.42 | |||
Smidary | 13.48 | 13.49 | 3 | ||
Ohnišťany | 13.53 | 13.53 | |||
Ostroměř | 13.58 | 13.59 | 5 | ||
Lázně Bělohrad | 14.09 | 14.10 | 2 | ||
Nová Paka | 14.20 | 14.21 | 3 | ||
Nová Paka město | 14.23 | 14.24 | |||
Stará Paka | 14.28 | 14.35 | Chlumecké 2 | ||
Bělá u Staré Paky zastávka | 14.41 | 14.41 | |||
Tample | 14.44 | 14.44 | |||
Roztoky u Jilemnice | 14.47 | 14.47 | 2 | ||
Martinice v Krkonoších | 14.55 | 15.00 | 4 | ||
Horní Branná | 15.05 | 15.06 | |||
Kunčice nad Labem | 15.09 | 15.10 | 4 | ||
Hostinné město | 15.19 | 15.19 | |||
Hostinné | 15.22 | 15.23 | 4 | ||
Chotěvice | 15.27 | 15.27 | |||
Pilníkov | 15.32 | 15.36 | 2 | ||
Vlčice | 15.39 | 15.39 | |||
Trutnov hlavní nádraží | 15.46 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök