Sp 1763 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Broumov | 16.02 | 2 | |||
Broumov-Olivětín | 16.07 | 16.07 | |||
Hynčice | 16.12 | 16.12 | |||
Ruprechtice | 16.14 | 16.14 | |||
Meziměstí | 16.17 | 16.20 | |||
Teplice nad Metují | 16.29 | 16.31 | |||
Česká Metuje | 16.37 | 16.37 | |||
Žďár nad Metují | 16.40 | 16.40 | |||
Police nad Metují | 16.43 | 16.44 | 2 | ||
Hronov | 16.49 | 16.50 | 2 | ||
Velké Poříčí | 16.52 | 16.52 | |||
Náchod-Běloves | 16.56 | 16.56 | |||
Náchod | 16.59 | 17.03 | 2/4 | ||
Náchod zastávka | 17.05 | 17.06 | |||
Václavice | 17.11 | 17.13 | 2 | ||
Starkoč | 17.17 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy