Os 17540 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 4.22 | 2 | |||
Bezděkov u Klatov | 4.25 | 4.26 | |||
Janovice nad Úhlavou | 4.30 | 4.32 | 1 | ||
Dubová Lhota | 4.35 | 4.35 | |||
Úborsko | 4.38 | 4.38 | |||
Pocinovice | 4.42 | 4.43 | 2 | ||
Loučim | 4.47 | 4.47 | |||
Dobříkov na Šumavě | 4.50 | 4.51 | 2 | ||
Chodská Lhota | 4.54 | 4.54 | |||
Kdyně | 4.59 | 5.00 | 2 | ||
Starec | 5.03 | 5.03 | |||
Kout na Šumavě | 5.05 | 5.06 | 2 | ||
Spáňov | 5.10 | 5.10 | |||
Domažlice | 5.17 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci